Žáci 4. D, kteří se neúčastní exkurze, jsou zařazení do třídy 3. D. Ve středu pomáhají organizovat soutěž O NEJLEPŠÍHO EKONOMA od 1. do 4. vyučovací hodiny v učebně č. 24 s ing. Romanem Kremserem.

Suplování:   Středa 13.9.2017

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

1.A

 

Adap

Adap

Adap

Adap

Adap

Adap

Adap

     

1.B

 

Adap

Adap

Adap

Adap

Adap

Adap

Adap

Adap

Adap

 

1.C

 

Adap

Adap

Adap

Adap

Adap

Adap

Adap

     

3.S

Prx

Prx

Prx

Prx

Prx

Prx

Prx

Prx

Prx

Prx

Prx

4.D

 

Exku

Exku

Exku

Exku

Exku

Exku

Exku

     

4.S

Exku

Exku

Exku

Exku

Exku

Exku

Exku

Exku

Exku

Exku

Exku

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

24

 

Absc

Absc

Absc

Absc

           

Změny v rozvrzích učitelů:

Binar Zdeněk

6.hod

odpadá

MAT

1.C

 

Adaptační kurz

Butrym Anatoli

5.hod

odpadá

RUJ

1.C (ruš)+

 

Adaptační kurz

Grulichová Jarmila

6.hod

odpadá

MAT

4.S

 

Exkurze

 

7.hod

odpadá

ZEM

3.S

 

Souvislá praxe

Hahnová Dagmar

1.hod

odpadá

ANJ

1.B (2.sk)

 

Adaptační kurz

 

4.hod

supl. (Li Adap)

ANJ

4.B (1.sk)

(114)

za odpadlou

 

5.hod

odpadá

ANJ

4.D (1.sk)

 

Exkurze

Hanzlík Daniel

3.hod

odpadá

MAT

1.A

 

Adaptační kurz

 

4.hod

supl. (Kp Adap)

MAT

2.A

(115)

za odpadlou

 

7.hod

odpadá

BIO

4.D

 

Exkurze

Holíková Alena

1.hod

odpadá

ANJ

1.B (1.sk)

 

Adaptační kurz

Homolová Jarmila

1.hod

odpadá

RUJ

4.D (ruš)

 

Exkurze

 

3.hod

supl. (Mk Adap)

MAT

2.A

(115)

za odpadlou

Hušková Bojana

5.hod

odpadá

NEJ

1.C (něm)+

 

Adaptační kurz

 

6.hod

odpadá

NEJ

1.B (něm)

 

Adaptační kurz

Kremser Roman

5.hod

spojeno (St Exku)

EKO

3.A (2.sk)

(43)

 

Kuchyňová Hana

1.hod

odpadá

NEJ

4.D (nem)

 

Exkurze

 

3.hod

supl. (Kp Adap)

CJL

3.A

(43)

za odpadlou

Lebedová Naděžda

5.hod

odpadá

EKO

1.B

 

Adaptační kurz

Legerská Jitka

1.hod

odpadá

MAT

3.S

 

Souvislá praxe

 

5.hod

odpadá

FYZ

3.S

 

Souvislá praxe

Milotová Jana

2.hod

odpadá

NEJ

4.S

 

Exkurze

Navrátilová Vladimíra

4.hod

odpadá

CJL

4.D

 

Exkurze

Piskořová Miroslava

3.hod

odpadá

FIB

4.S

 

Exkurze

 

4.hod

odpadá

FIB

3.S

 

Souvislá praxe

 

5.hod

odpadá

PPS

4.S

 

Exkurze

Podrazká Jitka

1.hod

odpadá

KOR

1.C

 

Adaptační kurz

Sněhota David

5.hod

odpadá

SPJ

1.C (špa)+

 

Adaptační kurz

 

6.hod

odpadá

ANJ

1.A (1.sk)

 

Adaptační kurz

Sonnek Michal

0.hod

přesun >>

OPS

3.D (1.sk)

 

na 2.hod

 

2.hod

přesun <<

OPS

3.D (1.sk)

(38)

z 0.hod

 

3.hod

odpadá

PCS

4.D (1.sk)

 

Exkurze

 

5.hod

přesun <<

PCS

3.D (2.sk)

(36)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

PCS

3.D (2.sk)

 

na 5.hod

Šafránková Zuzana

4.hod

odpadá

CJL

4.S

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

NEJ

3.S

 

Souvislá praxe

Šulcová Šárka

4.hod

spojeno (St Exku)

UCE

3.A (2.sk)

(43)

 

Turková Alena

3.hod

odpadá

BIO

1.C

 

Adaptační kurz

 

4.hod

supl. (Re Adap)

KOA

3.C (1.sk)

(49)

za odpadlou

Twrdý Daniel

3.hod

supl. (Li Adap)

INT

3.B (2.sk)

(21)

za odpadlou

 

6.hod

odpadá

INT

1.A (2.sk)

 

Adaptační kurz

 

7.hod

odpadá

INT

1.A (2.sk)

 

Adaptační kurz

Tylšarová Daniela

1.hod

přesun >>

CJL

2.A

 

na 2.hod

 

2.hod

přesun <<

CJL

2.A

(115)

z 1.hod

 

4.hod

supl. (Kk Adap)

CJL

3.D

(32)

za odpadlou

 

5.hod

přesun <<

CJL

4.B

(114)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

CJL

4.B

 

na 5.hod

Věntus Radomír

5.hod

spojeno (Re Adap)

UCE

2.A (2.sk)

(115)

 

Vojáčková Grymová Denisa

1.hod

odpadá

ANJ

4.S

 

Exkurze

 

2.hod

odpadá

ANJ

3.S

 

Souvislá praxe

West Michal

5.hod

přesun <<

PPS

1.S

(06)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

PPS

1.S

 

na 5.hod

Změny v rozvrzích tříd:

1.P

6.hod

EKO

   

odpadá

 

(Ad)

1.S

5.hod

PPS

 

(06)

přesun <<

West Michal

z 7.hod

 

7.hod

PPS

   

přesun >>

 

na 5.hod

2.A

1.hod

CJL

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

2.hod

CJL

 

(115)

přesun <<

Tylšarová Daniela

z 1.hod

 

3.hod

MAT

 

(115)

supluje

Homolová Jarmila

(Mk)

 

4.hod

MAT

 

(115)

supluje

Hanzlík Daniel

(Kp)

 

5.hod

UCE

2.sk

(115)

spojí

Věntus Radomír

(Re)

2.B

1.hod

OBN

   

odpadá

 

(Mk)

 

8.hod

GRP

   

odpadá

 

(Vi)

 

9.hod

GRP

   

odpadá

 

(Vi)

2.D

1.hod

MAT

   

odpadá

 

(Kp)

 

4.hod

UCE

2.sk

 

odpadá

 

(Kv)

 

7.hod

UCE

1.sk

 

odpadá

 

(Kv)

3.A

1.hod

EKO

2.sk

 

odpadá

 

(Km)

 

3.hod

CJL

 

(43)

supluje

Kuchyňová Hana

(Kp)

 

4.hod

UCE

2.sk

(43)

spojí

Šulcová Šárka

(St)

 

5.hod

EKO

2.sk

(43)

spojí

Kremser Roman

(St)

 

6.hod

KOA

ang2

 

odpadá

 

(Re)

3.B

3.hod

INT

2.sk

(21)

supluje

Twrdý Daniel

(Li)

 

5.hod

UCE

1.sk

 

odpadá

 

(Li)

 

8.hod

DAK

   

odpadá

 

(St)

 

9.hod

DAK

   

odpadá

 

(St)

3.C

4.hod

KOA

1.sk

(49)

supluje

Turková Alena

(Re)

3.D

0.hod

OPS

1.sk

 

přesun >>

 

na 2.hod

 

2.hod

OPS

1.sk

(38)

přesun <<

Sonnek Michal

z 0.hod

 

2.hod

APS

   

odpadá

 

(Vi)

 

4.hod

CJL

 

(32)

supluje

Tylšarová Daniela

(Kk)

 

5.hod

PCS

2.sk

(36)

přesun <<

Sonnek Michal

z 7.hod

 

5.hod

TEV

   

odpadá

 

(Kk)

 

7.hod

PCS

2.sk

 

přesun >>

 

na 5.hod

4.A

1.hod

MAT

   

odpadá

 

(Li)

4.B

4.hod

ANJ

1.sk

(114)

supluje

Hahnová Dagmar

(Li)

 

5.hod

CJL

 

(114)

přesun <<

Tylšarová Daniela

z 6.hod

 

6.hod

CJL

   

přesun >>

 

na 5.hod

4.C

7.hod

MAT

   

odpadá

 

(Kp)

Pedagogický dohled u třídy:

4.S, 0.- 10. hod - Adámek Jan

 

Zpracováno v systému Bakaláři